www.aliosmangokcan.com

Herkese merhaba. www.aliosmangokcan.com sitesinin eski versiyonu telefona uyumlu olmadığı için ve kodlarında hatalar olduğu için bu sürüme geçtim, umarım beğenmişsinizdir.

Site içeriği genel olarak bilgisayar programcılığı, bilgisayar mühendisliği ve elektrik elektronik mühendisliği alanına yönelik ders notları ve makalelerden oluşmaktadır. Fırsat buldukça matlab nedir, matlab kullanımı, matlab ile ysa uygulamaları, matlab ile arduino ile ilgili yazılar paylaşmaya çalışacağım. Bununla birlikte ders notları kısımlarına bilgisayar programcılığı ders notları, bilgisayar mühedisliği ders notları ve elektrik elektronik mühendisliği ders notlarını da eklemeye çalışacağım.

Site içeriği tüm ziyaretçilerin faydalanması için oluşturulmuş olsa da sitenin ilk muhatapları tabii ki çok sevdiğim öğrencilerim :) Bu nedenle bu duyuru metni altında sadece öğrencilerime yönelik duyurular olacak. Örneğin; Sınav programı, ders notlarındaki güncellemeler, derslerin işlenişi vb. konular gibi... Siteye ilgi gösteren herkese teşekkür ederim. 

 

DUYURULAR:

1- 2018-2019 Güz Dönemi Bilgisayar Programcılığı Ara Sınav Takvimi Belli Oldu --> VİZE PROGRAMI <--

2- 2018-2019 Güz Dönemi Uzaktan Eğitim Bilgisayar Programcılığı Ara Sınav Takvimi Belli Oldu --> VİZE PROGRAMI <--

3- Öğrenci Temsilcisi Seçimi (Bilgisayar Bölümünden 3 adayımız var) --> DUYURU <--